Najem atrakcji na eventy – proparty.eu

Planując imprezę dla maluchów lub też piknik firmowy warto zadbać o dobre atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno kosztownych urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź też innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest po prostu niedochodowy – dużo lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia wspólnie z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje rozmaitego typu atrakcje na eventy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki i dużo więcej. Propozycja dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom i postaciom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współpracuje z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają też firmy, które wypatrują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają również doskonałe narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania umiejętności przywódczych czy organizacji pracy – jest to świetny sposób, żeby zagwarantować pracownikom ćwiczenia na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Gorąco zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, które pragną, by impreza była bajeczna i obfitowała imponującą zabawę. Przygotujemy propozycję, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas i miejsce wynajmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy oraz zadbamy o to, aby atrakcja była sprawna w czasie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem oraz odebraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki rodzinne, imprezy dla potomstwa a też służbowe eventy – z nami i naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po znacznie więcej informacji odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik i dostępność terminów zapraszamy na witrynę proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  euro bungee wynajem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *