Przygotowujesz sylwetkę na lato? Zerknij, jak!

Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu osób, jednak nie każdy ma prawo sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która pozwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje niesłychanie błyskotliwe rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, ponieważ wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od standardowej tym, że nie żąda skomplikowanej interwencji chirurgicznej, a na domiar tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych rozpoczyna przebiegać o dużo prędzej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku szablonowej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, bo zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jak spowodować, aby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji należałoby również zadbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, aby naświetlić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze i o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a również opalania natryskowego. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a detale wolno znaleźć na naszej domenie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *