Urokliwa rzeczna ekspedycja – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed komputerem? Chcesz zabrać rodzinę oraz dzieci na atrakcyjną wycieczkę, która zezwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub żadnego pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – przetestuj propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą lub ewentualnie Narwią. Posiadamy znakomity sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, zaznajomić bliżej naturę, spędzić przyjemnie czas, odprężyć się oraz w głównej mierze świetnie spędzić dzień, dbając nie tylko o walory rodzinne, jednakowoż też ruch. Aktywne spędzanie czasu w odlotowym miejscu – to oferta, jaką przygotowaliśmy.
Jeśli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nadmiernie gigantyczne wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub też w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najważniejsze – gwarantujemy dodatkowe atrakcje, które pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl skierowana jest nie jedynie do rodzin – dużo agencji eventowych planuje u nas podróże służbowe, integracyjne spływy kajakowe czy również atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, chętnie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz uwidoczniamy, że dla nas najistotniejszy jest Klient i jego idealna zabawa w czasie spływu.
Wobec tego jeżeli wyszukujesz ciekawego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz sprawić swoje umiejętności podczas spływu kajakiem lub też po prostu w idyllicznej atmosferze popływać z rodziną pontonem – gorąco zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną ofertę współpracy – również zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub też pontonem, zbliż się do natury oraz sprawdź, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą bądź też Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *