Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom opieki inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa załoga wspomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość i empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – dlaczego warto nam zaufać?

Miejsce to całkiem pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak także wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a prezes kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy także rozmaite atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i uprzejmości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i punktów usługowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *